Jak na rovnost, násilí a předsudky? Workshopy na FSS MU 19. a 27. 11. 2020

Přidejte se k nám hledat odpovědi na otázky “Jak na rovnost, násilí a předsudky?“ na dvoudenní sérii workshopů na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně v termínech Čt 19. a Pá 27. listopadu 2020.

19. 11. 2020

Podrobnosti i přihlášku nadete již nyní tady:

https://is.muni.cz/obchod/fakulta/fss/rovnost/

 

Přihlásit se je možné až do 30. září 2020, kapacita je však omezena.

 

Workshopy jsou určeny pro středoškolské vyučující základů společenských věd a příbuzné předměty (otevřeny jsou i studujícím pedagogických oborů vysokých škol) a jsou akreditovány MŠMT v rámci DVPP.

Můžete se těšit na sadu interaktivně podaných témat, která představí aktuální tematické výzkumy v sociologii a přistoupí téma násilí, předsudků a nerovnosti z intersekcionální perspektivy. Odnesete si sadu pracovních listů připravených přímo do výuky. Přesný program přihlášeným včas zašleme. (V případě nových epidemiologických opatření formu konání upravíme, jinak počítáme s osobními setkáními v učebně fakulty.)

 

Semináře jsou součástí tříletého projektu „Schools of Equality - Rovnost začíná ve škole“ financovaného z Evropských strukturálních fondů (OP VVV) zaměřeného na rozvoj kompetencí pro demokratickou kulturu. Bonusem účasti na seminářích financovaných z projektu je možnost účasti zdarma a to i s úhradou cestovních výdajů a ubytování pro cestující do Brna z větších dálek.

 

Těšíme se právě na vás, neváhejte se přihlásit!

 

Kontakt:

doc. PhDr. Iva Šmídová, Ph.D.
Katedra sociologie FSS MU

krizala@fss.muni.cz

https://is.muni.cz/obchod/fakulta/fss/rovnost/

Více článků

Přehled všech článků