Katedra sociologie

Orientační sociopiknik

Setkání studujících a vyučujících již v úterý 14/9 v 16 v Lužánkách

14. 9. 2021

Zdravíme všechny nové studenty a studentky sociologie!
Tento semestr vypadá nadějně. Univerzitní semafor hlásí bílou a vypadá to, že se po dlouhé době všichni zase potkáme na chodbách fakulty.
Ještě předtím, než se ale vrhnete naplno do studijního procesu je tu pro Vás, studentstvo prvních ročníků, připraven seznamovací sociopiknik. Odhoďte proto stud (či jeho zbytky) a přiďte sa seznámit se svými a staršími spolužáky, učiteli a dozvědět se víc o dění nejen na fakultě!

Pokud stále váháte, vězte, že vás na sociopikniku kromě dobré společnosti čeká i dobré jídlo a pití. A to už se odmítá hůř. Vezměte si proto s sebou deku a vlastní hrnek/sklenku/nádobu a pojďte si s námi užít piknikové odpoledne.

Kdy? – v úterý 14.9 v 16:00 (nebo sraz v 15:30 před FSS)
Kde? – V parku Lužánky, pravděpodobně poblíž café Ponava (přesnou lokalitu budeme sdílet v den akce)

Dej nám prosím vyplněním formuláře vědět, že dorazíš. Moc nám to pomůže při přípravě občerstvení a celé akce.

V případě jakýchkoliv dotazů se neboj zeptat.
Těšíme se na Tebe
Studující a vyučující z katedry sociologie

Přehled všech článků